Apple predstaví nový iPad a 4-palcový ‘iPhone SE’

IPhone_5_keynote_cropped

Apple zvolá tlačovú konferenciu štvrtý marcový týždeň kde predstaví nový iPad a nový 4-palcový ‘iPhone SE’, o ktorom sa hovorí, že bude bez 3D Touch senzorov.

Predpokladaná tlačová konferencia spoločnosti Apple sa bude konať v štvrtom marcovom týždni, pravdepodobne 21. marca a Apple v nej predstaví nový iPad a takisto aj 4-palcový “iPhone SE,” čo bolo ohlásené v sobotňajšej tlačovej správe. Z uniknutých obrázkov displeja SE sa zistilo, že nebude mať žiadne 3D Touch senzory.

Podľa chýrov zachytených AppleInsider v piatok, Apple nemá v pláne uskutočniť konferenciu 15. marca ako sa predpokladalo zo zdrojov Re/code a BuzzFeed News.

Druhá menovaná stránka naznačila, že Apple plánuje uskutočniť tlačovú konferenciu práve 21. marca a bude to malá prezentácia, najpravdepodobnejšie v časti hlavného sídla spoločnosti v Cupertine známej aj ako radnica.

Kórejská stránka UnderKG predtým predpokladala, že táto udalosť sa bude konať 22.marca.Zdroje BuzzFeed tvrdia, že okrem nových modelov iPhonu a iPadu, spoločnosť tiež predstaví ďalšie druhy Apple Watch. Ako sa dalo čakať, nový 4-palcový iPhone bude mať rýchlejší procesor ako iPhone 5s a takisto bude podporovať Apple Pay.

Stránka neodhalila žiadne nové detaily nového iPadu, ale podľa chýrov bude mať iPad novej generácie 9.7-palcový displej a bude spadať pod “iPad Pro” produktovú líniu, bude zdieľať funkcie s väčším súrodencom vrátane procesora A9X, štvorcového speaker portu,

Smart konektoru, podpory Apple Pencil a dokonca aj krytu Smart Keyboard klávesnice. Obrázky, ktoré zdieľala francúzska stránka NowhereElse porovnávajú panel displeja nového 4-palcového iPhonu s displejom iPhonu 6s a jasne dokazujú neprítomnosť 3D.

Touch senzorov. Vynechanie tejto technológie môže byť jeden zo spôsobov ako držať ceny nízko a ako odlíšiť “SE” od vlajkovej lode iPhone 6s.

¨

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *